Konfirmation i Hedensted kirke, fredag d. 12. maj kl. 9.00
Amalie Victoria Nanfeldt
Anton Bjødstrup Nielsen
Astrid Skoffer Thuesen
Cecilie Kampman Nielsen
Emilie Maj Petersen
Emilie Ærbo Mortensen
Freja Overgaard Olesen
Jesper Boe Andersen
Katrine Fogsgaard Jespersen
Lasse Dyg Jacobsen
Mads Mossin Julsen
Malou Schleemann
Martin Henriksen
Mathias Dithlevsen
Mathias Kaas Steensen
Nicoline Obel Ewertsen
Nicoline Mott
Nicoline Hovmark Christensen
Sara Schmidt Höppner
Simone Wen Hartmann Henriksen
Tobias Bjerg Jensen
Oliver Faber Edvardsen

Konfirmation i Hedensted kirke, fredag d. 12. maj kl. 11.00
Amalie Mølgaard Hausmann
Anne Sofie Jansons Locht
Astrid Bass Hansen
Cecilie Monfeldt Horsbøll
Ebbe Snedker Rotbøll
Emil Birkstrøm Storgaard
Emilie Marlene Sundberg Buhl Laursen
Emma Bundgaard Christensen
Emma Holst Marcussen
Esther le Fèvre Bach
Isabella Elmgaard Justesen
Jakob Hersig
Jonas Gleichman Elleby
Karoline Kathrine Meldgaard Kristiansen
Karoline Holm Kristensen
Markus Revsbech Tofting
Mathias Vang Qvist Olesen
Mathilde Jakobsen
Mikkel Moberg Laursen
Mikkeline Nørby
Nanna Tønne Eskildsen
Nicklas Rahbek Lynge
Oliver Berggreen Gæbe
Oliver Mørck Kristensen
Patrick Egsdal Vestergaard
Sara Høi Graversen
Sif Toftelund Lorentsen

Konfirmation i Hedensted kirke, lørdag d. 13. maj kl. 9.00
Alexander Laust Jensen
Carl-Johan Hamann Madsen
Carla-Malou Clausen
Emilje Juhl Rasmussen
Frederik Porsgaard Grundt Hansen
Frederikke Hougaard Vandel
Henrik Wils Madsen
Jakob Bach-Kristensen
Jakob Kolczak Abrahamsen
Jens Bodilsen
Jeppe Nørup Korsholm
Julie Thusgaard Frederiksen
Klara Kikkenborg Gränitz
Martina Munkholm Johannesen
Rasmus Frisch Nikolajsen
Thomas Leander Nielsen
Thorbjørn Sandvad Ulriksen
Tilde Elsborg
Trine Tambo Knudsen
Victoria Kirckhoff Petersen
Victoria Grosbøll Arknæs
Sebastian Emil Rabølle
Maja Lill Hagedorn Thusgaard
Maytavee Chumsud

Konfirmation i Hedensted kirke, lørdag d. 13. maj kl. 11.00
Anders Agerskov Lovmand
Caroline Strandbygaard Birkholm Gyntzel
Charlotte Sorgenfri Hjerrild Vedstesen
Daniel Lund Hoé
Emilie Tikøb Birch
Emma Tikøb Birch
Freya Vinkler Holm
Freja Richardy Mindested
Jasmin Simonsen Hansen
Josefine Indiane Lund Mahler
Kirstine Borja Jensen
Lucas Nygaard
Mads-Frederik Højgaard Bonefeld
Maja Søgaard
Marius Dalsgaard Nielsen
Markus Hermansen
Philip Nørgaard Mikkelsen
Rasmus Lund Søderberg
Sebastian Holbøll Nymann
Stine Møldrup Thor Møller Petersen

Konfirmation i Hedensted kirke, søndag d. 14. maj kl. 9.00
Caroline Thyra Pedersen
Cathrine Amalie Sydow Andersen
Celina Overgaard Grundholm
Christian Moustgaard Nielsen
Christine Brandt Christensen
Emil Andersen
Emma Rosendal Rytter
Frederik Brohus
Frederik Winckler Andersen
Freja Panduro Jensen
Julie Sundahl Nielsen
Kasper Wichmann Laursen
Lasse Augustesen Bach
Mathias Guldager
Malanie Ross Dalgas Petersen
Michelle Bech Hansson
Niks Klasups
Oskar Talks Hansen
Tilde Hald
Tobias Posborg Frederiksen
Tristan Normann Topp
Thomas Märtens Husballe

Konfirmation i St. Dalby kirke, søndag d. 14. maj kl. 10.15
Mads Jørgensen Sølvhøj

Konfirmation i Hedensted kirke, søndag d. 14. maj kl. 11.00
Mathias Hedelund Hougaard
Benjamin Olmütz Jensen
Christian Sønderup Frederiksen
Emilie Rosborg Jørgensen
Felix Skov Lykke Jensen
Ida Marie Vallin Larsen
Kasper Schlüter Hamann
Luca Lee Jensen
Magnus Mølmer Pedersen
Magnus Seehusen Præstegård
Rasmus Kjær Hermann
Sascha Zwisler Olesen
Sofia Schmidt Laustsen
Sofie Lyngskov Sørensen
Thilde Holst Bøjlesen
Trine Møller Nielsen
Alex Sejer Dumont Nielsen
Nadia Hejgaard Biltoft Hansen
Albert Bach Frandsen
Johanne Rasmussen

 

%d bloggers like this: